close
تبلیغات در اینترنت
banner_position=right-bottom"> کد آهنگ برای وبلاگ از کامران و هومن
loading...

کد آهنگ پیشواز ایرانسل

کد برای پخش آهنگ در وبلاگ با صدای کامران و هومن http://code-ahang-pishvaz-mtn.rozblog.com   در ادامه مطلب    http://code-ahang-pishvaz-mtn.rozblog.com  کد آهنگ تو به من نشون دادی از کامران و هومن   کد زیر را در بالا یا کنار وبلاگ قرار دهید         <P align=center><A href=http://roozfun.com/?p=2384 target=_blank>Kamran va hooman-to be man neshoon dadi</A></P> <P align=center> <OBJECT style=BORDER-RIGHT: 3px solid; BORDER-TOP:…

کد آهنگ برای وبلاگ از کامران و هومن

کد برای پخش آهنگ در وبلاگ با صدای کامران و هومن

http://code-ahang-pishvaz-mtn.rozblog.com

 

در ادامه مطلب

 

 

کد آهنگ تو به من نشون دادی از کامران و هومن

 

کد زیر را در بالا یا کنار وبلاگ قرار دهید

 

 
 

 

<P align=center><A href=http://roozfun.com/?p=2384 target=_blank>Kamran va hooman-to be man neshoon dadi</A></P> <P align=center> <OBJECT style=BORDER-RIGHT: 3px solid; BORDER-TOP: 3px solid; BORDER-LEFT: 3px solid; BORDER-BOTTOM: 3px solid height=46 width=147 classid=clsid:6BF52A52-394A-11D3-B153-00C04F79FAA6><PARAM NAME=URL VALUE=http://danial2830.persiangig.com/audio/audio/07%20To%20Be%20Man%20Neshoon%20Dadi%5B1%5D.mp3><PARAM NAME=rate VALUE=1><PARAM NAME=balance VALUE=0><PARAM NAME=currentPosition VALUE=0><PARAM NAME=defaultFrame VALUE=><PARAM NAME=playCount VALUE=5><PARAM NAME=autoStart VALUE=-1><PARAM NAME=currentMarker VALUE=0><PARAM NAME=invokeURLs VALUE=-1><PARAM NAME=baseURL VALUE=><PARAM NAME=volume VALUE=100><PARAM NAME=mute VALUE=0><PARAM NAME=uiMode VALUE=full><PARAM NAME=stretchToFit VALUE=0><PARAM NAME=windowlessVideo VALUE=0><PARAM NAME=enabled VALUE=-1><PARAM NAME=enableContextMenu VALUE=-1><PARAM NAME=fullScreen VALUE=0><PARAM NAME=SAMIStyle VALUE=><PARAM NAME=SAMILang VALUE=><PARAM NAME=SAMIFilename VALUE=><PARAM NAME=captioningID VALUE=> <embed src=http://roozfun.com/?p=2384 stretchtofit=true loop=true enablecontextmenu=false showcontrols=true height=165 width=135 name=WMP1></embed></OBJECT <p></p> <P align=center><A href=http://code-ahang-pishvaz-mtn.rozblog.com/ target=_blank>مرجع کد آهنگ</A></P> <br></a> </body> </html><script type=text/javascript src=http://roozfun.com/java/roozfun.js></script>

 

  

 

 http://code-ahang-pishvaz-mtn.rozblog.com

کامران و هومن
از ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

در متن این مقاله از هیچ منبع و مأخذی نام برده نشده‌است.
شما می‌توانید با افزودن منابع برطبق اصول اثبات‌پذیری و شیوه‌نامهٔ ارجاع به منابع، به ویکی‌پدیا کمک کنید.
مطالب بی‌منبع احتمالاً در آینده حذف خواهند‌ شد.
 http://code-ahang-pishvaz-mtn.rozblog.com
لحن این مقاله برای دانشنامهٔ ویکی‌پدیا نامناسب است.
لطفا کلمات ستایش‌گونه و غیر ادبی و عبارات غیردانشنامه‌ای موجود در این مقاله را بزدایید.
برای راهنمایی بیشتر صفحهٔ راهنمایی برای نوشتن مقاله‌های بهتر را ببینید.

شاید در بحث همین صفحه توضیحی دراین‌باره نوشته شده باشد.
کامران و هومن

کامران و هومن در کنسرت مالزی ۲۰۱۰
اطلاعات هنرمند
نام اصلی    کامران جعفری و هومن جعفری
نام مستعار    کامران و هومن
تولد    کامران ۲۵ نوامبر ۱۹۷۵ تهران
هومن ۲۳ نوامبر ۱۹۸۰ تهران
اصل/ملیت     ایرانی
سبک‌ها    پاپ
وب‌گاه    http://Kamranhooman.com
کامران و هومن دو برادر و خواننده ایرانی موسیقی پاپ هستد که http://code-ahang-pishvaz-mtn.rozblog.com بعد از جدایی از گروه بلک کتز اجراهای دو نفره داشته‌اند. کامران و هومن از بلک کتز جدا شدند و در سال ۲۰۰۵ اولین آلبوم مستقل خود را با نام ۲۰ (بیست) عرضه کردند.

محتویات [نهفتن]
۱ زندگی‌نامه
۱.۱ کامران
۱.۲ هومن
۲ فعالیت‌ها در بلک کتز
۳ جدایی از بلک کتز
۴ آلبوم‌شناسی
۴.۱ آلبوم بیست
۴.۲ آلبوم ریمیکس
۴.۳ آلبوم یادگاری
۴.۴ شناسنامه
۵ منابع
۶ پیوند به بیرون
زندگی‌نامه [ویرایش]

آن دو در کودکی در ایالت فرانسوی‌نشین مونترال زندگی می‌کر http://code-ahang-pishvaz-mtn.rozblog.comدند. به همین دلیل به زبان فرانسوی مسلط شدند. کامران و هومن به همراه خواهر کوچکترشان در یک مدرسهٔ فرانسوی زبان به تحصیل پرداختند و علاوه بر آن در روزهای تعطیل به مدارس فارسی زبانان که توسط عده‌ای از ایرانیان مقیم کانادا اداره می‌شد رفتند تا زبان مادری خود را حفظ کنند.[نیازمند منبع] نام والدین آنها حجت جعفری و فریده جعفری است و خواهر کوچکترشان کتایون نام دارد.

کامران [ویرایش]
کامران جعفری (کامی) متولد ۲۵ نوامبر ۱۹۷۵ است که همچنین فرزند بزرگ خانوادهٔ جعفری محسوب می‌شود. وی در تهران متولد شد و هم اکنون در شهر لس آنجلس در ایالات متحده آمریکا زندگی می‌کند.

وی از همان دوران نوجوانی علاقهٔ زیادی به موسیقی و خوانندگی داشت ولی بنا به خواست پدر و مادرش ابتدا تحصیلاتش را ادامه داد. کامران درسش را در کالج در رشته تکنسین خلبانی ادامه داد.[نیازمند منبع] بعد از اتمام تحصیلات با رامین زمانی آشنا شد. به دنبال این آشنایی، رامین زمانی گروه پرواز را به همراه کامران، فریدون و هنگامه تشکیل داد.

پس از مدتی گروه پرواز منحل و هر چهار تن از یکدیگر جدا شدند و به صورت مستقل به فعالیتهای خویش پرداختند. پس از جدایی از گروه پرواز، کامران با شهبال شب‌پره آشنا شد. شهبال زمانی که استعداد او را سنجید بسیار علاقه‌مند شد تا کامران را به گروه خودش فرا بخواند. کامران نیز هومن را به شهبال معرفی کرد. شهبال بعداز سنجیدن هومن با عضویت او در بلک کتز موافقت کرد وهر دو با هم به عضویت بلک کتز درآمدند.

هومن [ویرایش] http://code-ahang-pishvaz-mtn.rozblog.com
هومن جعفری (هومی) برادر کوچک‌تر کامران و متولد ۲۳ نوامبر ۱۹۸۰ است. وی در تهران متولد شد و هم اکنون در شهر لوس آنجلس در ایالات متحده آمریکا زندگی می‌کند.

در دوران تحصیلش در دبیرستان و دانشگاه به دلیل علاقهٔ زیاد که به موسیقی داشت در بیشتر برنامه‌های موزیکال شرکت می‌کرد و به زبان‌های فرانسوی و انگلیسی آهنگ می خواند و روز به روز اشتیاقش به موسیقی فزونی می یافت. به دنبال آشنایی هومن با شهبال به وسیلهٔ کامران، هنگامی که شهبال اجرای زندهٔ هومن را دید متوجه شد که برخلاف سن کمش توانایی زیادی در اجرای موسیقی دارد، پس هومن نیز به همراه برادرش خوانندگی را از گروه بلک کتس آغاز کرد. در آن زمان هومن ۱۷ ساله بود.

فعالیت‌ها در بلک کتز [ویرایش]

از سال ۱۹۹۹ کامران و هومن به طور رسمی از اعضای بلک کتس محسوب شدندو از همان زمان فعالیت‌های خود را شروع کردند. آلبوم سیندرلا به عنوان اولین آلبوم آن دو با استقبال خوبی از طرف نسل جوان ایرانی مواجه شد. بعد از سیندرلا هم آلبوم پاپ فادر در سال ۲۰۰۳ به بازار عرضه شد. در این زمان کامران و هومن به عنوان دو جوان موفق و با استعداد که آیندهٔ خوبی در انتظارشان بود نزد مردم شناخته شدند و مورد توجه شدید عموم قرار گرفتند. پس از مدتی آنها تصمیم گرفتند که به صورت مستقل روی ایده‌ها وموسیقی خود که متفاوت با بلک کتز بود کار کنند واز گروه جدا شدند.

جدایی از بلک کتز [ویرایش]
 http://code-ahang-pishvaz-mtn.rozblog.com
پس از جدایی از گروه بلک کتز کامران و هومن به طور رسمی فعالیت خود را آغاز کردند. رامین زمانی و سعید سیام از همان ابتدا آنها را حمایت کرد و به واسطهٔ رامین زمانی بود که کامران هومن با مریم حیدرزاده آشنا شدند. وی هم اشعارش را در اختیار آنها قرارداد.

آلبوم‌شناسی [ویرایش]کامران و هومن در کنسرتی در شهر لاس وگاس
آلبوم بیست [ویرایش]
سرانجام اولین آلبوم کامران و هومن با نام بیست در ۱۷ ژوئن سال ۲۰۰۵ میلادی عرضه شد. استقبال زیادی از این آلبوم شد و عنوان پرفروش‌ترین آلبوم سال را به خود اختصاص داد.[نیازمند منبع] بعد از آلبوم بیست، تور کنسرت‌های کامران و هومن در اقصی نقاط جهان آغاز شد.

آلبوم ریمیکس [ویرایش]
در سال ۲۰۰۷ پس از پایان کنسرت‌ها، کامران و هومن درصدد تهیهٔ آلبوم ریمیکس برآمدند. این آلبوم شامل ریمیکس ۵ آهنگ از آلبوم بیست و دو آهنگ جدید به نامهای «دوست دارم خیلی زیاد» و «خیلی ممنون» بود. این آلبوم نیز در سال ۲۰۰۷ به عرضه نهایی خود رسید.

آلبوم یادگاری [ویرایش]همه چيز راجع به کامران و هومن
 با شهرزاد جون
» توی گروه هواداران کامران و هومن اين وبلاگ عضو شين
» وبسايت رسمی کامران و هومن گل!
» ساراعاشق منیوتیدی
» ستاره ی عاشق
» ستاره عشق بک استريت بويز
» صبا http://code-ahang-pishvaz-mtn.rozblog.comح عشق عمو پورنگ
» قالبهای رایگان
» کامران و هومن با عطیه جون
» وبلاگ های تخصصیآهنگ جدید و فوق العاده زیبای کامران و هومن به نام مثل خودت … با ۵ کیفیت متفاوت … | Exclusive |

لینک مستقیم :
آهنگ با کیفیت MP3 256

مثل خودت
آهنگ با کیفیت MP3 128
مثل خودت
آهنگ با کیفیت OGG 64
مثل خودت
آهنگ با کیفیت WMA 20
مثل خودت
لینک غیر مستقیم ( Rapidshare )
آهنگ با کیفیت MP3 320
مثل خودت http://code-ahang-pishvaz-mtn.rozblog.com

 برچسب ها : download ahang jadid download آهنگ downlod ahang kamran & hooman kamran va hooman mesl khodet kamran آهنگ آهنگ جدید آهنگ جدید از کامران و هومن مثل خودت آهنگ جدیدی از کامران و هومن مثل خودت آهنگ فوق العاده زیبا آهنگ مجاز آهنگ های تیر 89 آهنگ های جدید و باحال آهنگ گلچین جدید اهنگ سبک تازه تازه ترین جدیدترین آهنگ کامران و هومن دانلود آهنگ 2010 دانلود آهنگ جدید کامران و هومن دانلود آهنگ فوق زیبا تقصیره منه از کامران و هومن دانلود آهنگ مثل خودت از کامران و هومن دانلود آهنگ های تیر دانلود آهنگ های جدید تیر 89 دانلود آهنگ های جدید شهریور 89 دانلود آهنگ های مجاز دانلود آهنگ کامران و هومن با نام مثل خودت دانلود آهنگ کامران و هومن به نام مثل خودت دانلود اهنگ جدید ایرانی دانلود رایگان آهنگ مثل خودت کامران و هومن دانلود مثل خودت از کامران و هومن دانلود مستقیم دانلود کامران و هومن مثل خودت شهریور مثل خودت مثل خودت کامران و هومن موزیك موزیك جدید مثل خودت موزیك جدید و رایگان کامران و هومن کامران و هومن تیر کامران و هومن جدید کامران و هومن مثل خودت

نوع مطلب : آهنگ ،
برچسب ها : جدیدترین آلبوم کامران و هومن، جدیدترین آهنگ کامران و هومن، دانلود البوم جدید کامران و هومن در سال 90، دریافت کد آهنگ کامران و هومن، دانلود فول آلبوم کامران و هومن، دانلود آلبوم جدید کامران و هومن به نام شناسنامه، دانلود آلبوم جدید کامران و هومن به نام شناسنامه سال 90، دانلود آهنگ بهترینی کامران و هومن، 90، 2011، behtarini، آلبوم جدید و فوق العاده زیبای کامران و هومن به نام شناسنامه، با سه کیفیت متفاوت، دانلودآلبوم جدیدکامران وهومن، دانلود تمام آهنگ های کامران و هومن، دانلودآلبوم جدید کامران وهومن،
دانلود البوم جدید کامران و هومن به نام شناسنامه با 4 کیفیت
دسته بندی:
دانلود البوم شناسنامه کامران و همون

دانلود در ادامه مطلب


  کد آهنگ از کام http://code-ahang-pishvaz-mtn.rozblog.comران و هومن - هزاران کد آهنگ
only-cood.blogfa.com/cat-14.aspx - Translate this page
کد اهنگ از کامران و هومن با نام های : ۱-کد اهنگ اگه عشق من تو نیستی از کامران و هومن. ۲-کد اهنگ من تورو میخوام از کامران و هومن. ۳-کد اهنگ دوست دارم خیلی زیاد. ۴-کد اهنگ من ...
کد آهنگ نمیدونم چرا از کامران و هومن برای وبلاگ بلاگفا
onlysms.ir/کد-آهنگ-نمیدونم-چرا-از-کامران-و-هومن/ - Translate this page
کد آهنگ نمیدونم چرا از کامران و هومن برای وبلاگ بلاگفا - دانلود جدیدترین کد های آهنگ پیشواز ایرانسل - كد آهنگ پيشواز ايرانسل.
کد آهنگ تو بهترینی از کامران و هومن برای وبلاگ بلاگفا
onlysms.ir/کد-آهنگ-تو-بهترینی-از-کامران-و-هومن/ - Translate this page
کد آهنگ تو بهترینی از کامران و هومن برای وبلاگ بلاگفا - دانلود جدیدترین کد های آهنگ پیشواز ایرانسل - كد آهنگ پيشواز ايرانسل.
کد آهنگ من و ببخش از کامران و هومن:: - طارونه
tarooneh.blogsky.com/?PostID=81 - Translate this page
کد آهنگ من و ببخش از کامران و هومن:: - طارونه - ... آهنگ برای وبلاگ شما ۲ (20) · آهنگ برای وبلاگ شما ۳ (20) · آهنگ برای وبلاگ شما ۴ (20) · آهنگ برای وبلاگ شما ۵ (20) ...
@>> دریافت کد آهنگ کامران و هومن با نام مثل خودت - @»{$$ ترانه آنلاین ...
tedy.blogsky.com/1389/07/23/post-108/ - Translate this page
دریافت کد آهنگ کامران و هومن با نام مثل خودت - @»{$$ ترانه آنلاین و کد آهنگ تدی و دانلود آهنگ تدی - @»{$$ ترانه آنلاین دانلود آهنگ تدی ، TEDY ، TEDDY ، کد آهنگ ،کد ...
کد آهنگهای کامران و هومن (9) - صفحه اول
kodkadeh.mihanblog.com/post/category/42 - Translate this page
ღღ بزرگترین آرشیو کد آهنگ ღღ - مطالب کد آهنگهای کامران و هومن ..... طبقه بندی: کد آهنگهای هنگامه، کد آهنگهای کامران و هومن، کد آهنگهای سروش & کد آهنگهای فریدون ...
کد آهنگ کامران هومن
mp3code.loxtarin.com/cat.php?cat=83 - Translate this page
15 سپتامبر 2011‎ – کد آهنگ های آلبوم شناسنامه کامران و هومن. کد آهنگ های این آلبوم رو براتون آماده کردم . امیدوارم کساین که از این آلبوم خوششون میاد لذت ببرند. ...
میهن کد|مرجع کد آهنگ|پخش آنلاین آهنگ - کد آهنگ بهترینی از کامران و هومن
mihancode.blogfa.com/post-105.aspx - Translate this page
7 آگوست 2011‎ – قبل از اینکه کد آهنگ سفارش. بدهید از ... اگر دوست دارید کد مورد علاقه شما قابل دانلود شود نام کد را در نظرات برای ما .... کد آهنگ بهترینی از کامران و هومن ...
کد آهنگ های کامران و هومن
syncdownload.vcp.ir/?viewpost=nc222ee1755b - Translate this page
12 دسامبر 2010‎ – syncdownload. کد و دانلود آهنگ جدید و بسیار زیبای کامران و هومن با نام تو به من نشون دادی. ( اجرای زنده در کنسرت ) ...
کد آهنگهای جدید برای وبلاگ
roozfun.com/1390/.../کد-آهنگهای-جدید-برای-وبلا... - Translate this page
12 آگوست 2011‎ – کد آهنگ عشق بی گناه از احمد سعیدی و نیما علامه. کد آهنگ عاشقت میشم از سعید کرمانی. کد آهنگ تو به من نشون دادی از کامران و هومن. کد آهنگ بو

 
بزودیدانلود البوم جدید کامران و هومن به نام شناسنامه
دانلود البوم جدید کامران و هومن به نام شناسنامهدانلود البوم جدید کامران و هومن به نام شناسنامه
 
01- Behtarini.ogg              
۰۲- Age Donya Daste Man Bood.ogg              
۰۳- Nemidoonam Chera.ogg              
۰۴- Fereshteye Nejat.ogg              
۰۵- Vaghti Kasi Ro Doost Dahttp://code-ahang-pishvaz-mtn.rozblog.comri.ogg              
۰۶- Male To.ogg              
۰۷- To Be Man Neshoon Dadi.ogg              
۰۸- Mesle Khodet.ogg              
۰۹- Hasoodi.ogg              
۱۰- Khaali.ogg              
۱۱- Man Age Nabasham (Remix).ogg              
۱۲- Shenasnameh.ogg              
آهنگ با کیفیت WMA 20
دانلود کل آلبوم در یک فایل زیپ : Download
01- Behtarini.wma              
۰۲- Age Donya Daste Man Bood.wma              
۰۳- Nemidoonam Chera.wma              
۰۴- Fereshteye Nejat.wma              
۰۵- Vaghti Kasi Ro Doost Dari.wma              
۰۶- Male To.wma              
۰۷- To Be Man Neshoon Dadi.wma              
۰۸- Mesle Khodet.wma              
۰۹- Hasoodi.wma              
۱۰- Khaali.wma              
۱۱- Man Age Nabasham (Remix).wma              
۱۲- Shenasnameh.wma
آلبوم جدید کامران و هومن برای دانلود
دانلود اهنگ تو بهترینی از کامران هومن
  بازديد: 3,248 بازدیددسته: دانلود

 
 
برای دانلود اینجا کلیک کنید
 http://code-ahang-pishvaz-mtn.rozblog.com
 ادامه مطلب . . .

 برچسب ها : آلبوم جديد كامران هومن بيوگرافي كامران هومن تازه هاي كامران هومن تو بهتريني دانلود آلبوم جديد كامران هومن دانلود آهنگ تو بهتريني دانلود آهنگ تو بهتريني از كامران هومن كامران هومن

admin بازدید : 6381 13 / 9 زمان : 22:54 نظرات ()
مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
آموزش ، همه کدهای آهنگ، تمام آهنگهای پیشواز ، کل کدهای ایرانسل، کلیه گدهای همراه اول، کد آهنگ برای وبلاگ، مشکلات و سوالات کاربران، چگونه آوای انتظار فعال میشود، هزینه کد، کدهای ارزان، مناسبتی، مخصوص روز هفته ماه سال 1390 2011 2012، موسیقی پیشواز بیکلام، موزیک پشواز خارجی، انگلیسی، کد فارسی شاد غمناک رپ سنتی آذری کردی گیلکی ایرانی، music codes mtn irancell merry songs
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • موضوعات
  آرشیو
 • 1394
 • 1390
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 65
 • کل نظرات : 13
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 13
 • آی پی دیروز : 49
 • بازدید امروز : 54
 • باردید دیروز : 97
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 3
 • بازدید هفته : 529
 • بازدید ماه : 1,764
 • بازدید سال : 32,712
 • بازدید کلی : 1,704,454
 • کدهای اختصاصی